Reanimator Wrocław

Wielu z nas dobrze wie że, początki bywają ciężkie. Tak też było w przypadku naszej firmy. Z początkiem powstania park maszynowy składał się z małej tokarki TUD 50, która do dziś dobrze służy. Na początku szef, Krzysztof Karolak, dorabiał tak zwane śrubki. Z czasem jego wieloletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem zostało docenione przez innych co spowodowało pozyskaniem nowych klientów.

Z czasem rozwoju firmy warsztat został przeniesiony, przy ul. Szczecińskiej gdzie funkcjonujemy do dziś. Pojawił się także nowy pracownik oraz nowe maszyny, w tym frezarka CNC. Taki krok do przodu umożliwił kompetentną regenerację siłowników oraz ich produkcję. Wraz z rozrastaniem się firmy, zmuszeni byliśmy do przeniesienia się na większą halę ale co najważniejsze lokalizacja warsztatu znacząco nie uległa zmianie, bo jedynie o 100m obok!

Nasza kadra pracownicza składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów i fachowców w dziedzinie hydrauliki siłowej. Dlatego w regeneracji i produkcji siłowników hydraulicznych na dolnym śląsku nie mamy sobie równych. Jesteśmy ekspertami w tym fachu.

Nasza firma cały czas prężnie się rozwija zdobywając nowe kontakty poszerzając zasięg działań oraz swoich możliwości!